ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منصوریان در فصل نقل و انتقالات مثل قلعه نوعی نشود

منصوریان در فصل نقل و انتقالات مثل قلعه نوعی نشود

منصوریان باید مواظب باشد که در نیم فصل بازیکنانی را جذب کند که برای استقلال کارایی داشته باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی، امیر قلعه نوعی را به خوبی میشناسیم.پر افتخارترین مربی لیگ برتر، مربی که با استقلال و سپاهان به افتخارات متعددی رسیده و حالا تمام تلاش خود را می کند تا تراکتورسازی را برای اولین بار به قهرمانی لیگ برتر برساند و رویای هواداران سرخپوش تبریزی را به حقیقت پیوند بزند.

اما امیر قلعه نوعی در فصول مختلفی که هدایت تیم استقلال تهران را بر عهده داشت در فصل نقل و انتقالات نیم فصل چندان خوب کار نمی کرد و بازیکنانی را جذب می کرد که هیچ کارایی برای استقلال نداشتند .میلاد سلیمان فلاح ،عباس محمدرضایی و یا ایمان موسوی و حتی حسن اشجاری بازیکنانی از این دست بودند که فقط در استقلال و بعضا در ترکیب اصلی این تیم حضور داشتند.

راندمان کاری بسیار پائین این بازیکنان نقطه منفی در کارنامه امیر قلعه نوعی است و منصوریان باید حواسش را برای پنجه نقل و انتقالات نیم فصل به خوبی جمع کند تا مثل قلعه نوعی خریدهای بی سود و فایده ای انجام ندهد.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X