ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چهار شکارچی غیرمجاز گراز در گلستان دستگیر شدند/ بازداشت یک شکارچی

احمد دباغیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دستگیری شکارچیان متخلف در گلستان اظهار کرد: بعدازظهر امروز (پنجشنبه) ماموران گشت کنترل محیط زیست در شهرستان کردکوی در غرب استان سه شکارچی متخلف را که یک راس گراز شکار کرده بودند و اسلحه به همراه داشتند، دستگیر کرد.

به گفته دباغیان، در این عملیات سه قبضه اسلحه و حدود سه کیلو گوشت گراز کشف و ضبط شد که یکی از اسلحه های ضبط شده قاچاق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: صبح برفی امروز نیز در یکی از مناطق حاشیه شهر گرگان سه اسلحه ساچمه زنی کشف شد که یکی از اسلحه ها قاچاق بوده است.

وی ادامه داد: عصر روز گذشته نیز در جاده مینودشت به آزادشهر ۶ قبضه تفنگ بادی ضبط شد و صبح دیروز نیز در پارک ملی گلستان در یک عملیات تعقیب و گریز یکی از شکارچیانی که گراز شکار کرده بود، به دام افتاد و با دستور مقام قضایی بازداشت شد.

مسئول روابط عمومی محیط زیست گلستان اظهار کرد: به علت بارش برف در ارتفاعات گلستان هم استانی های فهیم گلستانی در صورت مشاهده شکارچیان غیرمجاز مراتب را به ادارات حفاظت محیط ‌زیست در شهرستان ها و یا تلفن گویای شبانه ‌روزی ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X