چهار شکارچی غیرمجاز گراز در گلستان دستگیر شدند/ بازداشت یک شکارچی

احمد دباغیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دستگیری شکارچیان متخلف در گلستان اظهار کرد: بعدازظهر امروز (پنجشنبه) ماموران گشت کنترل محیط زیست در شهرستان کردکوی در غرب استان سه شکارچی متخلف را که یک راس گراز شکار کرده بودند و اسلحه به همراه داشتند، دستگیر کرد.

به گفته دباغیان، در این عملیات سه قبضه اسلحه و حدود سه کیلو گوشت گراز کشف و ضبط شد که یکی از اسلحه های ضبط شده قاچاق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: صبح برفی امروز نیز در یکی از مناطق حاشیه شهر گرگان سه اسلحه ساچمه زنی کشف شد که یکی از اسلحه ها قاچاق بوده است.

وی ادامه داد: عصر روز گذشته نیز در جاده مینودشت به آزادشهر ۶ قبضه تفنگ بادی ضبط شد و صبح دیروز نیز در پارک ملی گلستان در یک عملیات تعقیب و گریز یکی از شکارچیانی که گراز شکار کرده بود، به دام افتاد و با دستور مقام قضایی بازداشت شد.

مسئول روابط عمومی محیط زیست گلستان اظهار کرد: به علت بارش برف در ارتفاعات گلستان هم استانی های فهیم گلستانی در صورت مشاهده شکارچیان غیرمجاز مراتب را به ادارات حفاظت محیط ‌زیست در شهرستان ها و یا تلفن گویای شبانه ‌روزی ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهار شکارچی غیرمجاز گراز در گلستان دستگیر شدند/ بازداشت یک شکارچی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X