ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

‌‌ابراز همدردی رئیس کل بیمه مرکزی با بازماندگان حوادث اخیر/ همتی: صنعت بیمه همچون گذشته حامی مردم خواهد بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ‌‌ابراز همدردی رئیس کل بیمه مرکزی با بازماندگان حوادث اخیر/ همتی: صنعت بیمه همچون گذشته حامی مردم خواهد بوددکتر عبدالناصر همتی، ضمن ابراز تأسف از کشته شدن جمعي از هموطنانمان در حوادث دلخراش اخیر، این ضایعه دردناک را تسليت گفت و از پيگيري پرداخت بموقع ديه جانباختگان و مصدومان خبر داد. 
به گزارش انتخاب، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر همتی با اشاره به شهادت زائران کربلای حسینی و کشته و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز در حادثه قطار سمنان گفت: این حوادث غم بزرگی برای ملت ایران برجای گذاشت.
 وی افزود: صنعت بیمه برای حمایت از این آسیب دیدگان آمادگی خود را اعلام کرده و امیدوارم شرکت بیمه دانا بیمه گر زوار کربلا و بیمه پارسیان بیمه گر راه آهن در حادثه قطار سمنان همچون گذشته، در کمترین زمان ممکن نحوه پرداخت خسارت را بررسی نموده تا با انجام وظيفه به موقع بتوانيم مرهمي كوچك بر درد و رنج خانواده هاي اين عزيزان باشيم.
دکتر همتی اضافه کرد: بیمه غرامت فوت شهدای حادثه کربلا و نیز بیمه مسئولیت فوت شدگان حادثه قطار هر دو دیه کامل و معادل 193 میلیون تومان است و مصدومین  هر دو حادثه نیز مشمول بیمه هزینه پزشکی تا سقف 50 میلیون تومان می باشند.

[ منبع این مطلب سایت انتخاب، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت انتخاب، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X