ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وارث شماره 9 آبی ها، مثل خودش/کاوه بدترین گلزن استقلال+ لیست گلزنان استقلال

وارث شماره 9 آبی ها، مثل خودش/کاوه بدترین گلزن استقلال+ لیست گلزنان استقلال

از دست دادن موقعیت های بسیار خرید گرانقیمت استقلال را امروز بیشتر از همیشه تحت فشار گذاشته است

به گزارش فرتاک ورزشی،وارث شماره 9 برهانی، مثل او خوب موقعیت خراب می‌کند اما بر خلاف سال‌های اوج برهانی، آمار گلزنی خوبی ندارد. فشار روی کاوه بخاطر موقعیت خراب کردن و گل نزدن، آنقدر زیاد شد که بعد از بازی با فولاد مدیربرنامه‌هایش حرف از جدایی او و رفتنش به سوپرلیگ چین بزند. ادعایی که مدت زیادی نتوانست رضایی را از انتقادات در امان نگه دارد.

در حال حاضر 11 تیم از 16 تیم لیگ برتر، حداقل یک بازیکن در جدول گلزنان دارند که بیشتر از 4 گل زده باشد. بهترین گلزن استقلال در هفته یازدهم، رضایی و انصاری فقط با سه گل زده هستند. رضایی بر خلاف انصاری و دیگر مهاجمان استقلال، تنها بازیکنی بوده که تمام بازی‌های لیگ در ترکیب اصلی آبی‌ها به میدان رفته و میانگین بسیار ضعیف هر 328 دقیقه یک گل را دارد. یعنی به صورت تقریبی باید برای زدن هر یک گل، سه بازی و نصفی منتظر بماند!

بجز آرش افشین که از هفته سوم هیچوقت به عنوان یار ثابت یا ذخیره در ترکیب استقلال قرار نگرفته و طبیعتا گلی هم نزده، آمار تمام مهاجمان این فصل استقلال از کاوه رضایی بهتر است. محسن کریمی که در بازی با گسترش فولاد و سایپا برای استقلال گل زد، برای زدن هر گل به زمانی کمتر از یک سوم کاوه رضایی نیاز دارد. آمار علی قربانی و جابر انصاری، دو مهاجم دیگر استقلال هم به میزان قابل توجهی از رضایی بهتر است.

البته صدرنشین جدول گلزنان استقلال نسبت به دقایق بازی، بازیکنی است که منصوریان اعتقاد چندانی به او ندارد. بهنام برزای، فقط دو بازی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و در همین مدت، یک گل برای این تیم زد. پاداش گل حساس او به پیکان، ادامه نیمکت نشینی و بازی نکردنش در ترکیب استقلال بود.

  بهترین گلزنان استقلال از لحاظ میانگین گل به دقیقه بهنام برزای / 28 دقیقه یک گل / هر 28 دقیقه یک گل محسن کریمی / 191 دقیقه 2 گل / هر 95.5 دقیقه یک گل علی قربانی / 397 دقیقه 2 گل / هر 198.5 دقیقه یک گل جابر انصاری / 792 دقیقه 3 گل / هر 264 دقیقه یک گل کاوه رضایی / 986 دقیقه 3 گل / هر 328 دقیقه یک گل

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X