ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادامه پیشروی نیروهای ارتش عراق در مناطق مهم موصل

پیشروی نیروهای ارتش عراق در نواحی اطراف موصلبه گزارش گروه بنی الملل خبرگزاری میزان به نقل از ای.بی.سی، حیدر الفحیل فرمانده نیروهای ویژه عراق اعلام کرده است که نیروهای تحت فرماندهی وی موفق شده اند پیشروی قابل توجهی را در منطقه الظهور انجام دهند و کنترل حدود 60 درصد از این منطقه را به دست بگیرند.
وی در ادامه سخنان خود افزود، پیش از ورود نیروها به مناطق تحت اشغال تروریست ها، جنگنده ها در عملیات هوایی خود موفق به منهدم کردن خودروها و مواضع بمب گذاری شده در منطقه ظهور شدند.
این مقام نظامی در ادامه افزود که نیروهای تحت فرمان وی موفق به ورود به منطقه مصارف شدند و تروریست ها را از این مناطق نیز بیرون راندند.
عملیات آزادسازی موصل از تاریخ 17 اکتبر آغاز شده است و گروه های مختلف در عراق، ارتش را در این عملیات همراهی کرده و از محورهای گوناگون به سمت مرکز موصل در حال پیشروی هستند.
روز یكشنبه نیز اعلام شده که نیروهای عراقی 10 محله و روستای موصل را آزاد كردند.
همچنین آخرین گزارش ها از آزادسازی روستای استراتژیک «کنعوص» و روستای «شیاله» در ساحل غربی رود دجله در منطقه «شرقاط» در حومه جنوبی شهر موصل خبر می دهند.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X