ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار ترامپ به شرکت های آمریکایی

هشدار ترامپ به شرکت های آمریکاییبه گزارش گروه بین الملل خبرگزای میزان به نقل از اسکای نیوز، دونالد ترامپ اعلام کرد که شرکت هایی که قصد منتقل کردن مراکز تولید و ارائه خود به دیگر کشورها را دارند در دولت وی با مالیات های سنگینی رو به رو خواهند شد.
ترامپ در سفر خود به ایالت ایندیانا درباره شرکت هایی که قصد خروج از آمریکا را دارند گفت: ما در مرزها برای این گروه مالیات های سنگینی در نظر می گیریم.
ترامپ که در طول مبارزات انتخاباتی خود نیز چنین امری را وعده داده بود در ایندیانا گفت: شرکت ها می توانند در ایالت ها جابجا شوند اما خروج از آمریکا برای آنها بسیار دشوار خواهد بود.
رئیس جمهور منتخب آمریکا همچنین گفته است که برای تشویق شرکت‌ها به بازگرداندن فرصت‌های شغلی به آمریکا، نرخ مالیات آن‌ها را کاهش خواهد داد.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X