ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اخراج بازیکن ماشین سازی مقابل پرسپولیس اشتباه بود / خطای سیدجلال پنالتی نبود و قبلش هم آفساید شده بود

کارشناس داوری نحوه قضاوت بازی دیروز پرسپولیس را در روزی که ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا به ورزشگاه آزادی آمده بودند، را خوب ندانست. اخراج بازیکن ماشین سازی مقابل پرسپولیس اشتباه بود / خطای سیدجلال پنالتی نبود و قبلش هم آفساید شده بودبه گزارش خبرداغ به نقل از جام نیوز،بازی روز گذشته پرسپولیس و ماشین سازی به محمدرضا فغانی سپرده شد تا استارت الیت شدن او زده شود. داوری که در میان تعجب همگان نامش وارد لیست مردان بین المللی ایران شد تا محمدحسین زاهدی فر خط بخورد. دیداری که زیر نظر ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شد. البته عملکرد فغانی چندان رضایت بخش نبود.

 

داود رفعتی درباره پنالتی که برای ماشین سازی تبریز گرفته شد اظهار داشت: «خطای پنالتی خطا بود اما بیرون از محوطه جریمه و البته قبل از آن یک متر در آفساید بود. توپ وقتی به پاکدل رسید، او در محوطه آفساید قرار داشت ولی منصوری پرچمش را بالا نبرد. خطای حسینی روی بازیکن ماشین سازی پشت محوطه جریمه بود ولی فغانی آن را درون محوطه و پنالتی اعلام کرد. به دلیل حرکت طولی دروازه بان پرسپولیس قبل از ضربه، پنالتی باید تکرار می شد که نشد.»

 

وی در ادامه افزود: «فغانی یک اشتباه دیگر هم داشت؛ اخراج بازیکن ماشین سازی. اخطار دوم داده شده به کاخا درست بود ولی روی اخطار اول، فغانی اشتباه کرد. داور بازی فکر کرد بازیکن ماشین سازی بعد از خطا، ضربه ای به کامیابی نیا زده و به همین دلیل به او اخطار داد ولی تصاویر تلویزیونی نشان داد کاخا و کامیابی نیا بعد از خطا، برخوردی با هم نداشتند.»

 

رفعتی همچنین تصریح کرد: «بازی بسیار سختی برای فغانی بود، چون از ای اف سی ناظر برای این بازی آمده بود تا عملکرد او را زیر نظر بگیرد. اما امروز روز کمک داوران نبود و بسیار اشتباه کردند. کمک داور دوم در نیمه دوم 4 بار آفساید را به اشتباه اعلام کرد. کمک داور اول یک بار در نیمه اول و یک بار در نیمه دوم آفساید را اشتباه اعلام کرد و بسیار بد عمل کردند. کار فغانی هم درباره دادن اخطار دوم به بازیکن ماشین سازی به دلیل اعتراض، کارت زرد دادن به طارمی به دلیل شبیه سازی و نگرفتن پنالتی روی علیپور درست بود.»

[ منبع این مطلب سایت سایت خبر داغ، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اخراج بازیکن ماشین سازی مقابل پرسپولیس اشتباه بود / خطای سیدجلال پنالتی نبود و قبلش هم آفساید شده بود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبر داغ، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X