ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طومار ساکنان نیویورک برای اخراج ملانیا ترامپ از نیویورک

طومار مردم نیویورک برای اخراج ملانیا ترامپپ از نیویورکبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از ایندیپندنت، صدهزار نفر از مردم نیویورک با امضای طوماری خواستار خروج ملانیا ترامپ از نیویورک شدند.
در پی اعلام ملانیا ترامپ مبنی بر عدم خروج از نیویورک و ماندن در این شهر تا اتمام مدرسه پسرش، ساکنان این شهر خواستار خروج وی از این شهر شدند.
پیش از این اعلام شده یود که هزینه تأمین امنیت ملانیا ترامپ روزانه یک میلیون دلار است و مردم نیویورک حاضر به پرداخت این پول از محل مالیات این شهر نیستند.
امضا کنندگان این طومار از «اندرو کومو» فرماندار نیویورک و «بیل دو بلاسیو» شهردار این شهر خواستند تا از پرداخت هزینه تأمین امنیت ملانیا خودداری کنند.
در این طومار نوشته شده است: مالیات دهندگان حاضر به پرداخت یک میلیون دلار در روز برای حفاظت از ملانیا نیستند و در صورت اجرای چنین تصمیمی آنها این هزینه را نخواهند پرداخت.
معترضان در این طومار نوشته اند که این پول باید در راستای هرینه شهر صرف شود نه یک شخص خاص.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X