ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شراکت راهبردی انگلیس با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با تهدیدات ایران/تهدید منطقه خلیج فارس از سوی ایران واضح است!

شراکت راهبردی انگلیس با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با تهدیدات ایران/تهدید منطقه خلیج فارس از سوی ایران واضح است!به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان به نقل از شبکه العربیه؛ ترزا می طی سخنانی در نشست اختتامیه شورای همکاری خلیج فارس گفت: انگلیس شراکتی راهبردی با کشورهای حاشیه خلیج فارس به منظور مقابله با تهدیدات ایران در منطقه خواهد داشت.
وی مدعی شد که تهدید منطقه خلیج فارس از سوی ایران واضح است.
"می" ضمن ابراز امیدواری نسبت به همکاری با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با آنچه چالش های امنیتی خواند اظهار داشت: امنیت خلیج فارس امنیت ما و کل جهان نیز به شمار می رود. 
درحال تکمیل است...

[ منبع این مطلب سایت میزان، بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شراکت راهبردی انگلیس با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با تهدیدات ایران/تهدید منطقه خلیج فارس از سوی ایران واضح است!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X