ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بعد از ژنرال‌ها ترامپ سراغ خانم ورزشکار رفت

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب امریکا، "لیندا مکمن"، تاجر را که اسمش یادآور کشتی حرفه ای ست به عنوان رئیس اداره پروژه های کوچک، منصوب کرد.


العالم: این سمت برابر با سمت وزارت در کابینه دولت امریکاست. لذا ترامپ اسم مکمن را در ساختار کابینه خود برای گرفتن رأی اعتماد به کنگره خواهد فرستاد.
به گزارش سایت روسیا الیوم، مکمن نیز مثل بسیاری از اعضای تیم انتقالی ترامپ، پیش از این حضور موفقیت آمیزی در عرصه بازرگانی داشته و ثروتی بالغ بر 900 میلیون دلار جمع آوری کرده است. 
ترامپ در بیانیه ای که درهمین مورد صادر کرد گفت که مکمن در زمینه امور بازرگانی و ایجاد فرصت های جدید می تواند کمک قابل توجهی به دولت امریکا بکند.
وی مکمن را از مهمترین بانوان تاجر در جهان معرفی کرد.
شایان ذکر است که لیندا مکمن، همسر وینس مکمن، کشتی گیر معروف امریکایی است. وی وارث شرکت "وورد ریسلنگ اینترتیمنت" از پدرش است. این زن و شوهر شرکت مذکور را توسعه داده و آن را از یک پروژه محلی در نیویورک به یک شرکت بین المللی تنظیم و برگزاری مسابقات کشتی سرگرمی تبدیل کردند.
گفتنی است در سال 2001 لیندا مکمن شخصا در یکی از مسابقاتی که این شرکت مشخصا بین همسر، پسر و دختر وی ترتیب داده بود، شرکت کرد.

[ منبع این مطلب سایت فردانیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فردانیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X