ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

درخشان: برانکو لج‌بازی نمی‌کند؛سلیقه‌اش همین است/ واکنش طارمی کار درستی نبود

ورزش > لیگ برتر - خبر ورزشی نوشت:حمید درخشان، سرمربی سابق پرسپولیس دیروز نسبت به جواب طارمی به دو پیشکسوت این تیم واکنش نشان داد.

بازی پرسپولیس مقابل تیم پدیده را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی می‌کنید؟
تیم‌ها در مقطع فعلی، شناخت بهتری از یکدیگر پیدا کرده‌اند به همین دلیل امتیاز گرفتن سخت‌تر شده و تنها تغییر تاکتیک و درخشش بازیکنان می‌تواند تیم‌ها را به موفقیت برساند. بازی پرسپولیس هم در مشهد مقابل پدیده بازی آسانی نیست اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید همه حریفانش را در خانه یا خارج از خانه شکست دهد.

پدیده در دیدار قبلی‌اش صدر را از تراکتور گرفت که البته گفتند به خاطر باد بوده. شما این تیم را چطور می‌بینید؟
بازیکنان پدیده پابه‌پای بازیکنان تراکتور دویدند و جنگیدند و اصلاً این‌گونه نبود که ما بگوییم پدیده با کمک باد و شرایط جوی، از تراکتور مساوی گرفت. اتفاقاً من معتقدم پدیده روی قابلیت بازیکنانش از تراکتور مساوی گرفت.

درخصوص پاسخ طارمی به انتقادات جعفر کاشانی و فرشاد پیوس چه نظری دارید؟
من معتقدم این کار اصلاً درست نبود. پیوس و جعفر کاشانی جزو دلسوخته‌های پرسپولیس هستند و اگر این پیشکسوتان از بازیکنان انتقاد نکنند، پس چه کسی باید اشتباهات بازیکن پرسپولیس را بگوید؟ ما پیشکسوتان از طارمی حمایت کرده و کمکش می‌کنیم اما او نیز باید شنونده حرف‌های پیشکسوتان باشد تا بهتر و بهتر شود. مسلماً در این صورت سودش نصیب خود طارمی خواهد شد.

مشکل طارمی چیست؟
آقای گل فصل قبل، باید تمرکزش را بیشتر کرده و تمرینات اختصاصی زیادی انجام دهد.

برخی کارشناسان می‌گویند پرسپولیس باید تقویت شود.
قطعاً همین‌طور است. پرسپولیس در خط دفاع نیاز به تقویت دارد و حتماً باید برای لیگ قهرمانان آسیا مدافعان خوب و باکیفیت دیگری را به خدمت بگیرد.

رضاییان هم برای اولین بار در طول فصل فیکس بازی کرد.
من فکر نمی‌کنم برانکو با رضاییان لجبازی می‌کند. هر مربی‌ای سلیقه و نگاه فنی خاصی دارد که باید به آن احترام گذاشت. مثلاً ریوالدو هم در بارسلونا بهترین بازیکن بوده اما زمانی که به میلان رفت، با نظر آنچلوتی در آن تیم نیمکت‌نشین شد و...

رادوشوویچ را چطور دیدید؟
به نظرم رادوشوویچ در چند بازی اخیر محک جدی نخورده، به همین دلیل نمی‌توان در مورد او نظر داد. او مقابل پدیده به صورت جدی محک خواهد خورد.

41503

[ منبع این مطلب سایت خبرآنلاین، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرآنلاین، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X