ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مظفری: گل دوم تراکتور سازی شاهکار کمک داور بود/ حضور 6 داور در همه بازی ها اجرایی شود

کارشناس داوری فوتبال گفت: گل دوم تراکتورسازی به هیچ وجه آفساید نبود و شاهد شاهکار کمک داور بودیم. نوید مظفری در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان افزود: مدافعان استقلال در آفساید گیری اشتباه کردند اما کمک داور به درستی صحنه گل دوم تراکتورسازی آفساید اعلام نکرد. در مجموع گلهای هر دو تیم درست بود و مشکلی نداشت. 
وی در ادامه عنوان کرد: ضربه آزاد محمد ابراهیمی مشخص نبود که به دست بازیکن تراکتور سازی خورده و یا برخوردی نداشته است. در مجموع قضاوت حیدری و کمک هایش خوب بود. 
کارشناس داوری درباره حضور 6 داور در این بازی گفت: به نظرم اجرای این طرح خوب است اما بهتر است در همه بازیها 6 داور گذاشته شود. 
وی درباره اظهارات فردوسی پور درباره انتقادات از داوران پشت دروازه بیان کرد: این داوران احتیاج به آموزش دارند تا در زمان بازی جابه جایی داشته باشند و به صورت ساکن در پشت محوطه جریمه قرار نگیرند. در بازیهای اروپایی شاهد جابه جایی داوران پشت دروازه هستیم. همچنین داوران خارجی مجهز به دستگاه ویبره هستند تا با داور بازی هماهنگ باشند. 
کارشناس داوری در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال شاهد یکی از داوریهای خوب لیگ برتر بودیم و امیدوارم داوران کمتر اشتباه کنند. 
انتهای پیام/ 

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مظفری: گل دوم تراکتور سازی شاهکار کمک داور بود/ حضور 6 داور در همه بازی ها اجرایی شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X