ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم و تئاتر فجر در تبریز

تبریز - ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از اجرای سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم و تئاتر فجر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم دی در تبریز خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، علی محرمی افزود: این استان ظرفیت بالایی در عرصه تئاتر دارد و حضور هنرمندان از شهرهای مختلف ایران و سایر کشورها در این جشنواره زمینه ساز تعامل بیشتر هنرمندان و فرصتی ارزشمند برای هنرمندان حوزه تئاتر محسوب می شود.
وی یادآوری کرد: از برنامه های دولت در حوزه فرهنگ و هنر، برگزاری همزمان جشنواره های بین المللی در استان هاست و در این راستا در سال جاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر و جشنواره بین المللی فیلم فجر به طور همزمان در استان برگزار می شود.
محرمی ادامه داد: برگزاری همزمان جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان یکی از رویدادهای مهم این حوزه، می تواند بستر و انگیزه مناسبی برای فعالیت هنرمندان استان ایجاد ‌کند چرا که علاوه بر ایجاد تعامل میان هنرمندان شهرهای مختلف، زمینه مناسبی برای دیدن کارهای مختلف ایجاد می‌شود.
خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده:محمد رستگار
8023/6183


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X