برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم و تئاتر فجر در تبریز

تبریز - ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از اجرای سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم و تئاتر فجر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم دی در تبریز خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، علی محرمی افزود: این استان ظرفیت بالایی در عرصه تئاتر دارد و حضور هنرمندان از شهرهای مختلف ایران و سایر کشورها در این جشنواره زمینه ساز تعامل بیشتر هنرمندان و فرصتی ارزشمند برای هنرمندان حوزه تئاتر محسوب می شود.
وی یادآوری کرد: از برنامه های دولت در حوزه فرهنگ و هنر، برگزاری همزمان جشنواره های بین المللی در استان هاست و در این راستا در سال جاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر و جشنواره بین المللی فیلم فجر به طور همزمان در استان برگزار می شود.
محرمی ادامه داد: برگزاری همزمان جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان یکی از رویدادهای مهم این حوزه، می تواند بستر و انگیزه مناسبی برای فعالیت هنرمندان استان ایجاد ‌کند چرا که علاوه بر ایجاد تعامل میان هنرمندان شهرهای مختلف، زمینه مناسبی برای دیدن کارهای مختلف ایجاد می‌شود.
خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده:محمد رستگار
8023/6183


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم و تئاتر فجر در تبریز» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X