ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پژوهشگران برتر مراکز دانشگاه گلپایگان تجلیل شدند

گلپایگان، اصفهان- ایرنا- 14 نفر از پژوهشگران برتر مراکز دانشگاهی گلپایگان در آیینی در دومین روز 'هفته پژوهش' تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان روز دوشنبه در سالن اجتماعات این دانشکده با اشاره به اینکه پژوهشگران برتر از اعضای هیات علمی چهار مرکز دانشگاهی این شهرستان شامل آزاد اسلامی، موسسه آموزش عالی پیام، آموشکده فنی و حرفه ای 'شهدا' و دانشکده فنی و مهندسی هستند، گفت: با هماهنگی صورت گرفته، آیین تجلیل در دانشکده دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان برگزار شد.
حمیدرضا مومنی افزود: پژوهشگران برتر مراکز دانشگاهی شهرستان گلپایگان بر اساس شاخص های تعیین شده پژوهشی شامل ارائه مقاله، تالیف کتاب، طرح های پژوهشی و شرکت در کنفرانس علمی به مناسبت هفته پژوهش در سال 95 معرفی شدند.
وی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد موفقیت و دستاوردهای قابل توجهی در زمینه های مختلف علمی و فن آوری های نوین در کشور هستیم و این موفقیت ثمره تلاش همه استادان، پژوهشگران و دست اندرکاران در این عرصه است.
رییس دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان در ادامه با بیان کسب توفیقات قابل توجه جمهوری اسلامی در تولید علم و تولید ثروت از علم افزود: ایران به لحاظ تولید علم جایگاه برتر را منطقه قرار دارد.
امام جمعه گلپایگان نیز که در این آیین گفت: اسلام دین علم و آگاهی است و پیامبر گرامی اسلام(ص) و امامان معصوم(ع) بر این مهم تاکید فراوان دارند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی بر لزوم سرمایه گذاری و تشویق بیشتر برای تحقیق و پژوهش در کنار فعالیت های آموزشی در مراکز علمی تاکید کرد و گفت: پژوهش حلقه ارتباطی بین علم و آموزش است و برای پیشرفت کشور در عرصه های مختلف باید با پژوهش محوری درست حرکت کنیم.
در این آیین از 14 پژوهشگر عضو هیات علمی مراکز دانشگاهی گلپایگان با اهدا لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.
هفته پژوهش سال 95 از 21 تا 27 آذر برگزار می شود.
شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
6027/ ت/ 7138
خبرنگار: محمد حسین توفیقی* انتشار: شکراللهی
https://telegram.me/esfahanirna


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پژوهشگران برتر مراکز دانشگاه گلپایگان تجلیل شدند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X