ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«فروشنده» نامزد جایزه گلدن‌گلوب شد/فهرست کامل نامزدهای جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب ۲۰۱۷

فهرست نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۷ درحالی اعلام شد که فیلم «فروشنده» ساخته جدید اصغر فرهادی در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی نامزد دریافت جایزه شده است. «فروشنده» نامزد جایزه گلدن‌گلوب شد/فهرست کامل نامزدهای جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب ۲۰۱۷فهرست نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۷ درحالی اعلام شد که فیلم «فروشنده» ساخته جدید اصغر فرهادی در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی نامزد دریافت جایزه شده است.
به گزارش خبرداغ به به نقل از ورایتی، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که مسئولیت برگزاری جوایز سینمایی گلدن گلوب را بر عهده دارد، نامزدهای هفتادوچهارمین دوره این رویداد سینمایی معتبر را در هتل «بیورلی هیلتون» اعلام کرد.
فهرست کامل نامزدهای جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب ۲۰۱۷ به شرح ذیل (در حال اعلام) است:
* نامزدهای بهترین فیلم درام«حصارها»«منچستر کنار دریا»«مهتاب»«شیر»
*نامزدهای بهترین فیلم کمدی یا موزیکال  «لالا لند»«فلورنس جنکینز فاستر»«زن قرن بیستمی»«خیابان سانگ»«خرچنگ»
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی مرد درام
دنزل واشنگتن برای «حصارها»کیسی افلک برای «منچستر کنار دریا»تام هنکس برای «سالی»جوئل ادگارتون برای «دوست داشتن»اندرو گارفیلد برای «کسوت»
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی زن درامناتالی پورتمن برای «جکی»روث نگا برای «دوست داشتن»امی آدامز برای «ورود»تاراجی پی.هنسن برای «چهره‌های پنهان»
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (کمدی یا موزیکال)رایان گاسلینگ برای «لالا لند»کالین فارل برای «خرچنگ»رابرت دنیرو برای «کمدین»وارن بیتی برای «قوانین اعمال نمی‌شوند»ویگو مورتنسن برای «کاپیتان فنتستیک»
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی زن (کمدی یا موزیکال)اما استون برای «لالا لند»آنت بنینگ برای «زن قرن بیستمی»مریل استریپ برای «فلورنس فاستر جنکینز»کیت بکینسیل برای «عشق و دوستی»سالی فیلد برای «سلام، نام من دوریس هست»
* نامزدهای بهترین فیلم خارجی«او» (فرانسه)«نرودا» (شیلی)«فروشنده» (ایران/فرانسه)«تونی اردمن» (آلمان)«خدایان» (فرانسه)
* نامزدهای بهترین انیمیشن
«کوبو و دوتار»«مائونا»«زندگی من به عنوان یک کدو»«آواز خواندن»«زوتوپیا»
* نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن ویولا دیویس برای «حصارها»نائومی هریس برای «مهتاب»نیکول کیدمن برای «شیر»اوکتاویا اسپنسر برای «چهره‌های پنهان»میشله ویلیامز برای «منچستر کنار دریا»
* نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
ماهرشالا علی برای «مهتاب»جف بریجز برای «اگر از آسمان سنگ ببارد»سیمون هلبرگ برای «فلورنس فاستر جنکینز»دیو پتال برای «شیر»آلن تیلور جانسن برای «حیوانات شب‌رو»
* نامزدهای بهترین فیلمنامهدمین شزل برای «لالا لند»تام فورد برای «حیوانات شبرو»بری جنیکیز برای «مهتاب»کنت لانرگان برای «منچستر کنار دریا»تیلور شرایدن برای «اگر سنگ از آسمان ببارد»
* نامزدهای بهترین موسیقی اصلی متن«مهتاب»«لالا لند»«ورود»«شیر»«چهره‌های پنهان»
* نامزدهای بهترین ترانه اصلی«ترولز»«لالا لند»«آوازخواندن»«طلا»«مائونا»
* نامزدهای بهترین سریال درام«تاج»«بازی تاج و تخت»«چیزهای عجیب»«این ما هستیم»«وست وردلد»
* نامزدهای بهترین سریال کمدی یا موزیکال«آتلانتا»«سیاهی»«موتزارت در جنگل»«شفاف»«ویپ»
مراسم اعطای جوایز هفتادوچهامین دوره جوایز سینمایی گلدن گلوب روز ۸ ژانویه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۱۹ دی) با اجرای «ریکی جرویس» برگزار می‌شود.

[ منبع این مطلب سایت سایت خبر داغ، فرهنگ و هنر می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبر داغ، فرهنگ و هنر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X