ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خورد

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه وارد فاز اجرایی شد. پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خوردبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور در نشست طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور که امروز (چهارشنبه) برگزار شد؛ اظهار داشت: این جلسه به منظور بررسی کالاهای سلامت محور به خصوص لوازم آرایشی و بهداشتی که استفاده از آن‌ها در کشور به وفور دیده شده، تشکیل می‌شود.
وی افزود: آمارها نشان می دهد تعداد آرایشگاه های زنانه بدون مجوز کم نیست، همچنین در بحث کالاهای سلامت محور از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود که به سلامت مردم آسیب های جدی وارد می‌کند.
جمشیدی بیان کرد: مفاسدی در آرایشگاه های زنانه وجود دارد و در همین راستا باندهایی تشکیل می شود که با فریب دختران، آن ها را برای اهداف پلید و مقاصد خود به خارج از کشور می فرستند.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در آرایشگاه های زنانه موازین شرعی رعایت نمی شود و صرفا به کار آرایشگری پرداخته نمی شود و در کنار آن افراد اقدام به فعالیت های می کنند که نه تخصص و نه مجوز فعالیت در آن زمینه را دارند، این در حالی است که برخی از آرایشگاه‌های زنانه در کار پزشکان دخالت می کنند.
جمشیدی اظهار داشت: برای آرایشگاه های زنانه باید تعرفه ای تعیین شود، چرا که برای ارائه خدمات در آرایشگاه های زنانه، رقم های نجومی می گیرند.
وی افزود: طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور از امروز اجرایی خواهد شد.
در حال تکمیل...

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X