ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعالیت 10 هزار آرایشگاه غیرمجاز/بعضا باندهای فساد با هدایت آرایشگاه‌ها فعالیت می‌کنند

جمشیدی.تعزیرات

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه 10 هزار آرایشگاه غیرمجاز در حال فعالیت هستند، گفت: بعضا باندهای فساد با رهبری آرایشگاه‌ها دنبال می‌شوند، حتی دختران را به خارج از ایران می‌فرستند، در تهران به وفور گزارش داریم توسط آقایان اقدامات آرایشی را برای زنان انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا جمشیدی در نشست طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی و دارویی سراسر کشور، با بیان اینکه اقدامات ناجا در تهران  قوی بوده است، گفت: خبرهایی رسیده که قرار است محموله‌ای به کشور برسد که تاکید شد قبل از رسیدن بارهای قاچاق به تهران لیست خریدها در کشتی و گمرک بازبینی شود. به غیر از گمرک شهید رجایی، 120  گمرک دیگر وجود دارد و باید رصدهایمان را قبل از ترخیص کالا قوی کنیم.

وی افزود: در خبرها شنیده‌ام که دیگر شاهد وجود کالاهای قاچاق در تهران نیستیم. اکنون مواد آرایشی و گوشی‌های موبایل به وفور به صورت قاچاق در کشور وجود دارد. اگر جایی جمع آوری انجام می‌شود دلیل نیست که جای دیگری نباشد. ده هزار آرایشگاه غیرمجاز در حال فعالیت هستند که در این آرایشگاه ها کالاهای آرایشی توزیع می‌شود، بعضا باندهای فساد  با هدایت آرایشگاه‌ها دنبال می‌شود، حتی دختران را به خارج از ایران می فرستند، در تهران به وفور گزارش داریم توسط آقایان اقدامات آرایشی را برای زنان انجام می‌شود.

جمشیدی گفت: بحث‌های پزشکی که بدون نظارت پزشک در آرایشگاه‌ها دنبال می‌شود اتفاقات خاموشی است که دختران جوان را هدف قرار داده‌اند و امیدواریم در این طرح که به صورت کشوری برگزار می‌شود و در تهران هم انجام می‌شود مشکل را کمرنگ کنیم، اگر نیاز به برخورد بود برخورد جدی انجام بدهیم، همچنین باید نظارت جامعی بر فعالیت و نرخ های ارایشگاه ها وجود داشته باشد.

ادامه دارد ...

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X