ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویر

رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بیشترین تخلفات آرایشگاه ها در خصوص عدم درج قیمت است. حمدی رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران ، در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه از طریق پرتال تعزیرات 120 شکایت مردمی در خصوص آرایشگاه‌ها بوده است.
وی افزود: 7 هزار 374 آرایشگاه دارای مجوز و بالغ بر هزار و 600 آرایشگاه فاقد مجوز در استان تهران فعالیت دارند.
الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویر
محمدی در ادامه بیان: هر هفته یک گشت برای بازرسی از آرایشگاه ها داشتیم و تاکنون 46 گشت اعزام کردیم و در این گشت ها بازرسان صنعت معدن و تجارت به همراه بازرسان اصناف حضور دارند، در این بازرسی ها 210 بازرسی صورت گرفت و 140 پرونده نیز تشکیل شد.
رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: 192 پرونده از دستگاه های نظارتی به تعزیرات ارجاع شده؛ همچنین بیشترین تخلف آرایشگاه ‌ها عدم درج قیمت است.
الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویروی در پایان افزود: اختیار پلمپ با اتحادیه است و در صورتی که اتحادیه اعلام کند، پلیس اماکن اقدام به پلمپ می کند و واحدهای بدون مجوز و پروانه کسب در همین راستا پلمپ می شوند.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X