الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویر

رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بیشترین تخلفات آرایشگاه ها در خصوص عدم درج قیمت است. حمدی رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران ، در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه از طریق پرتال تعزیرات 120 شکایت مردمی در خصوص آرایشگاه‌ها بوده است.
وی افزود: 7 هزار 374 آرایشگاه دارای مجوز و بالغ بر هزار و 600 آرایشگاه فاقد مجوز در استان تهران فعالیت دارند.
الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویر
محمدی در ادامه بیان: هر هفته یک گشت برای بازرسی از آرایشگاه ها داشتیم و تاکنون 46 گشت اعزام کردیم و در این گشت ها بازرسان صنعت معدن و تجارت به همراه بازرسان اصناف حضور دارند، در این بازرسی ها 210 بازرسی صورت گرفت و 140 پرونده نیز تشکیل شد.
رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: 192 پرونده از دستگاه های نظارتی به تعزیرات ارجاع شده؛ همچنین بیشترین تخلف آرایشگاه ‌ها عدم درج قیمت است.
الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویروی در پایان افزود: اختیار پلمپ با اتحادیه است و در صورتی که اتحادیه اعلام کند، پلیس اماکن اقدام به پلمپ می کند و واحدهای بدون مجوز و پروانه کسب در همین راستا پلمپ می شوند.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «الزام به درج قیمت در آرایشگاه ها/ نرخ آرایشگاه های ممتاز و درجه 2 مشخص شد + تصاویر» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X