ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاخ سفید: مسئولیت باز پسگیری تدمر با ارتش آمریکاست

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید با اشاره به تحولات در شهر تدمر سوریه و افتادن این شهر به دست داعش گفت: از این بابت خوشحال نیستم بلکه از تهدیدی که به دنبال شکست نقشه روسیه در این منطقه افزایش یافته است، نگران هستم و اکنون زمان آن رسیده است که نیروهای ارتش آمریکا به آنجا اعزام شوند تا هرج و مرج ایجاد شده در آن ایجاد کرده اند را از بین ببرند.

ارنست که در نشستی مطبوعاتی در واشنگتن سخن می گفت، اعلام کرد: مسئولیت بازپس گیری شهر تدمر سوریه از دست داعش بر عهده ارتش ایالات متحده آمریکا است.

در حالیکه آمریکا و متحدانش از حامیان ااصلی گروه تروریستی داعش و تکفیری ها هستند و از وجود آنها به عنوان بهانه ای برای پیشبرد اهداف خود در منطقه استفاده می کنند، «ارنست» تاکید کرد: واشنگتن در مبارزه با داعش به شدت فعال است.

لازم به ذکر است داعش سال گذشته شهر تاریخی تدمر را به کنترل خود درآورده بود که دولت اسد با پشتیبانی روسیه چند ماه پیش آن را بازپس گرفت اما داعش چند روز پیش مجددا این شهر را به کنترل خود درآورد.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X