ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشریح جزئیات ۴ روز برپایی کنگره چشم پزشکی

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر علی صادقی طاری گفت: کنگره بیست و ششم به مدت ۴ روز با برپایی ۲۹ کارگاه علمی و ۹ سمپوزیوم علمی در ۶ گروه تخصصی استرابیسم، گلوگوم، قرنیه، شبکیه، عیوب انکساری، جراحی پلاستیک و با حضور بیش از ۱۷ سخنران خارجی از اروپا، امریکا و کانادا برگزار شد.

وی از دیگر برنامه های این کنگره را برگزاری دو جشنواره فیلم و عکس چشم پزشکی عنوان کرد و افزود: از میان فیلم های ارسالی به ۳ فیلم برتر جوایز اهدا شد و همچنین از میان ۱۶ عکس برگزیده در جشنواره عکس به ۳ عکس از بهترین عکس های ارسالی لوح تقدیر اهدا شد.

صادقی اطهار داشت: امسال برای اولین بار دبیرکل فدراسیون چشم پزشکی در این کنگره حضور داشت و موقعیت مناسبی بود برای همکاران چشم پزشک ما که از تجربیات وی استفاده کنند و امسال چهارمین بار بود که کارگاه مشترک با فدراسیون بین المللی چشم پزشکی برپا می شود.

وی ادامه داد: در کنگره بیست و ششم، تمامی موارد چشم پزشکی برای همکاران جوان و سایر چشم پزشکانی که بخواهند مباحث جدیدتری یاد بگیرند، ارائه شد.

صادقی از دیگر برنامه های کنگره سالیانه چشم پزشکی را، برگزاری برنامه های ویژه برای پرستاران، اپتومتریست ها، متخصصین بیهوشی و اتاق عمل عنوان کرد.

بیست و ششمین کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران با حضور بیش از ۱۵۰۰ چشم پزشک داخلی و خارجی، روز گذشته در مرکز همایش های رازی بکار خود پایان داد.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، سلامت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X