ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادینیو روی نیمکت نشست و تشویق شد/ شجاع سمت نیمکت تراکتوسازی رفت

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و گسترش فولاد
هواداران با شعارهای خود از ادینیو درخواست گلزنی داشتند. این در حالی است که او در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی برای این دیدار حضور ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان امروز در حالی از ساعت 14 در استادیوم اختصاصی تیم تراکتورسازی به مصاف یکدیگر می‌روند که حواشی این دیدار به شرح زیر است:

استادیوم اختصاصی تیم تراکتورسازی به طور کامل پر شده و در حال حاضر حدود 5 هزار هوادار در استادیوم حضور دارند.

چندی پیش یکی از پیشکسوتان تیم تراکتورسازی دار فانی را وداع گفته بود که به همین خاطر بنر تسلیتی در قسمت روبروی جایگاه برای او نصب شده است.

پیش از آغاز بازی، لوسیانو ادینیو از سوی هواداران تشویق شد. هواداران با شعارهای خود از او درخواست گلزنی داشتند. این در حالی است که ادینیو در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی برای این دیدار حضور ندارد.

در چندین نقطه از ورزشگاه، بنرهایی از سردار آذربایجان، شهید مهدی باکری نصب شده است.

پیش از شروع مسابقه فرید بهزادی کریمی، احسان حاج صفی و شجاع خلیل زاده که سابقه بازی در تیم تراکتورسازی را هم دارند، پیش از شروع مسابقه با تک‌تک بازیکنان تیم تراکتورسازی خوش‌وبش گرمی انجام دادند.

محمدرضا اخباری که در دیدار گذشته تیم تراکتورسازی اشتباه عجیبی انجام داده و باعث گشوده شدن دروازه تیمش تیمش شده بود، پیش از آغاز بازی به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

همه بازیکنان 2 تیم نیز پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت حریف رفته و با کادر فنی حریف خوش‎وبش کردند.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X