ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمار ناامید کننده پیتر چک در آرسنال


آمار-ناامید-کننده-پیتر-چک-در-آرسنال

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال آرسنال امشب و در حالی که با یک گل از منچستر سیتی پیش افتاده بود، در پایان با نتیجه 2 بر 1 مغلوب شد.


به گزراش وبسایت رسمی برنامه نود، در این دیدار ابتدا ولکات برای تیمش گلزنی کرد؛ اما در نیمه دوم سانه و استرلینگ ورق را برگرداندند تا آرسنال با این شکست 9 امتیاز از صدر عقب بیافتد و منچستر سیتی نیز با 7 امتیاز اختلاف با صدر، به جایگاه دوم برسد.


این دیدار هشتمین دیدار پیاپی بدون کلین شیت برای پیتر چک و آرسنال بود. این بدتری آمار دروازبان 34 ساله آرسنال از زمانی است که وارد لیگ جزیره شد. دروازه چک هیچگاه از سال 2004 تاکنون، در 8 بازی پیاپی باز نشده بود. همچنین منچستر سیتی در این دیدار برای نخستین بار از سال 2012 تا کنون توانست به بازی برگردد و در دیداری که نیمه نخست آن را بازنده به رختکن رفته بود، پیروز از زمین مسابقه بیرون بیاید. 


1313

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X