ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشت پرده غیبت بیرانوند در دیدار مقابل ذوب‌آهن/ ترس از خراب شدن آمار کلین‌شیت!

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تصور می‌شد با توجه به پایان دوران مصدومیت علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان شماره یک تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب‌آهن به ترکیب اصلی تیمش برگردد اما برانکو بار دیگر به بوژیدار رادوشوویچ اعتماد کرد.
صحبت‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ به دروازه‌بان هموطنش اعتقاد بیشتری دارد و تا زمانی که رادوشوویچ اشتباه فاحشی انجام ندهد، او را به نیمکت برنمی‌گرداند و بیرانوند به همین دلیل در دیدار مقابل ذوب‌آهن حتی در فهرست 18 نفره قرار نگرفته است.
حالا شنیده می‌شود بیرانوند که در 9 هفته تنها 3 گل دریافت کرده، مشکل خاصی نداشته و تنها از خراب شدن آمار کلین‌شیت خود در دیدار مقابل ذوب‌آهن ترسیده و در تصمیمی خودخواسته به اصفهان سفر نکرده است. شاگردان مجتبی حسینی خط حمله قدرتمندی را تشکیل داده و در 4 بازی 10 گل به ثمر رسانده بودند و شنیده می‌شود همین موضوع بیرانوند را نگران کرده است.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X