ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است (عکس) -آکاچهره غم زده سگی که شبیه انسان است (عکس) -آکا

آکاایران: چهره غم زده سگی که شبیه انسان است (عکس)

آکاایران: انتشار تصویری از سگی که چهره شبیه انسان دارد !

 

«سگی با صورت انسان»؛ این تیتری بود که روی برخی از مجلات آمریکایی نقش بست. این خبر درباره پیدا شدن یک سگ با چهره ای خاص و عجیب توسط مؤسسه حمایت و نگهداری از حیوانات گمشده  بود. کارکنان این مؤسسه با نام «هوموارد باوند» با پیدا کردن سگ شگفت انگیز، نام «تونیک» را بر روی او گذاشتند.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران، تونیک چهره ای کاملا شبیه انسان ندارد، اما چیزی که درباره او تعجب برانگیز است، خطوط و حالات چهره اوست که به راحتی می توان غم، نگرانی و خوشحالی را از آن حدس زد. این سگ عجیب آمیزه ای از دو نژاد «شیتزو»  و «پودل» است.

 

,[categoriy]

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است

 

 

پرسشی که علاقه مندان به این سگ می پرسند، این است که عاقبت او چه خواهد شد؟! آیا او همچنان برای بهبود در مرکز بازپروری و نگهداری حیوانات باقی خواهد ماند یا  او را به خانواده ای خواهند فروخت؟

 

تونیک منزوی و غیر اجتماعی است و علاقه ای به حضور در جمع ندارد، به طوری که به نظر می رسد او درباره چهره خاص و عجیبش به نوعی آگاهی دارد.

 

مسئولان مرکز نگهداری حیوانات گفته اند، سگ را فقط به خانواده ای خواهند سپرد که فرزندی نداشته باشند زیرا چهره سگ ممکن است باعث ترس و وحشت کودکان شود.

 

بیشتر ببینید و بخوانید

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است

جالب انگیز -

چهره غم زده سگی که شبیه انسان است

[ منبع این مطلب سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X