ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه (عکس) -آکااستخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه (عکس) -آکا

آکاایران: استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه (عکس)

آکاایران: آگهی جالب پیرمرد 89 ساله ای که باعث استخدام او در یک رستوران شد!

 

پیرمرد ۸۹ ساله انگلیسی که در یک روزنامه آگهی کرده بود حوصله اش به حد مرگ سر رفته ونیاز به کار دارد، در یک رستوران استخدام شده است.

 

به گزارش آکاایران: او در آگهی اش نوشته بوده ۸۹ ساله می باشد و نیاز به کاری در منطقه پینتون (در جنوب انگلیس) دارد. به گزارش آکا ایران، آقای بارتلی توضیح داده بود که می تواند بیشتر از ۲۰ ساعت در هفته کار کند و هنوز کارهایی مثل تمیزکاری و باغبانی از دستش برمی آید.

 

صاحب یک رستوران به آگهی جو بارتلی جواب داد و استخدامش کرده است. او روز اول میان تشویق مشتریان و کارکنان رستوران سر کارش حاضر شده است.

 

,[categoriy]

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه

 

این مرد بازنشسته که آگهی اش را در روزنامه هرالد اکسپرس چاپ کرده بود می گوید از میزان توجهی که گرفته گیج شده است. او می گوید “روز اول که سر کار رفتم مثل این بود که انگار روی صحنه رفته ام.”

 

در روزهای گذشته عده زیادی فقط به خاطر دیدن این نظامی بازنشسته مشتری رستورانی شده اند که او را استخدام کرده است.

 

کوئینی مارتین یکی از صاحبان این رستوران گفته است که “هزاران پیغام تشویق آمیز” روی صفحه فیسبوک رستوران دریافت کرده اند. او گفته “اغلب کارکنان ما جوان اند و وجود آقای بارتلی در این محیط خوشایند خواهد بود.”

 

جو بارتلی که حالا صاحب کار مناسب شده گفته است که بعد از مرگ همسرش در دو سال پیش به شدت احساس تنهایی می کرده و به همین دلیل این آگهی را منتشر کرده است.

 

بیشتر ببینید و بخوانید

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه

جالب انگیز -

استخدام پیرمرد 89 ساله بخاطر یک آگهی بامزه

[ منبع این مطلب سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X