ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 259 برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.
در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد. ***** تپه های رنگارنگ در پارک ملی آتشفشانی Lassen در آمریکا. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 دره‌ی زیبا و دیدنی ترومپیا واقع در ایتالیا. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 نمایی شگفت انگیز از بیابان Salar de Uyuni، بزرگترین کویر نمک دنیا در بولیوی. سطح این بیابان بر اثر بارش باران مانند یک آیینه وسیع می شود. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 
چشم اندازی متفاوت از دریاچه پی‌تو ( Peyto Lake) در رشته‌کوه راکی در کانادا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
تصویر بسیار زیبا و متفاوت از آبشار نیاگارا از زاویه ی بالا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
تصویری از برج پیزا، باشکوه ترین برج کج اروپا در ایتالیا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
چشم اندازی پوشیده از برف در روستای Gstaad در بخش آلمانی زبان از ایالت برن در جنوب غربی سوئیس.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
عکسی رویایی از منطقه Levi در لاپلند واقع در فنلاند. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  


 بیابان رملة فساد در عَمّان یا اَمّان، پایتخت و پر جمعیت‌ترین شهر کشور اردن.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
آبشاری دیدنی در زیر دریا در جزیره موریس در اقیانوس هند.
نکته در این جاست که هیچ آبشار واقعی در کار نیست. رسوب شن و لجن در این ناحیه این توهم تصویری را به وجود آورده‌اند. این جزیره نسبتا جدید است و فعل و انفعالات شکل‌گیری آن هنوز به اتمام نرسیده از این رو است که این آبشار خیالی خلق شده است.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 
 
عکسی هوایی از مزرعه ای در شهر لادی، ویسکانسین (Lodi) در کلومبیا، ایالت ویسکانسین.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 

تصویری از پناهگاههای کوهنوردی Rifugio al Legn در تیچینو، یکی از کانتون‌های سوئیس.
 توضیح: پناه‌گاه‌های کوهنوردی به ساختمان‌های که در ارتفاعات کوهستانی با هدف ایجاد سرپناه و یا دخیره‌سازی غذا و امکانات اولیه برای کوهنوردان یا طبیعت‌گردان ساخته می‌شوند. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 نمایی از پل تاریخی موستار (Stari most)، در کشور بوسنی و هرزگووین. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 معادن متروکه و رها شده در زیر یکاترینبورگ روسیه. لایه های کارنالیت (یک ماده معدنی مورد استفاده در کود) در دیواره های تونل، سبب تولید این شاهکار رنگارنگ طبیعی شده است. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99)  
 پدیده ای به نام کوه های یخی راه راه واقع در قطب جنوب.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (99) 

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X