ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جشن کتاب آسمانی در خورموج بوشهر برگزار شد

بوشهر-ایرنا- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی بوشهر گفت: جشن قرآن، کتاب آسمانی ویژه کودکان و نوجوانان اعضای باشگاه کتاب خوانی درخورموج برگزار شد.

به گزارش ایرنا، حمید زارعی روز پنجشنبه در آئین برگزاری این جشن قرآنی افزود: تاثیر کتاب و کتاب خوانی بر هیچ کس پوشیده نیست و این برنامه با هدف آشنایی با کتاب الهی ما مسلمانان و ترویج خواندن قرآن برگزار می شود.
وی یادآورشد: تاثیر قرآن در زندگی زیاد و خواندن آن باعث افزایش دقت و تمرکز بچه ها می شود و تاکید می شود کودکان را به خواندن سوره های کوچک تشویق کنیم.
زارعی اضافه کرد: قرآن دارای داستان ها و حکایت های بسیار زیبا و آموزنده ای است و دانش آموزان می توانند از این کتاب الهی چیزهای زیادی یاد بگیرند و در زندگی خود استفاده کنند.
سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی افزود: خواندن قرآن لذت بخش و آرام کننده است و باعث تقویت ذهن و حافظه می شود.
در این مراسم معنوی برنامه های متنوع از جمله اجرای داستان قرآنی، خواندن سرود همگانی و شعرهای قرآنی و دکلمه توسط کودکان و نوجوانان عضو باشگاه کتاب خوانی اجرا شد.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفر جمعیت در80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/ 6045خبرنگار: علی اشکو ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X