ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100)

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 176 برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.
در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد. *****تصویری دور و نزدیک از پارک ملی لنسوئیس مارانهنسس در برزیل. در واقع بارش باران باعث ایجاد تالاب بر روی زمین شنی این پارک می‌شود. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100)  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100)  
 نمایی کامل از دریاچه زیبای پلتویک و آبشارهایش در کرواسی.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
تصویری هوایی از شهر ونیز، جزیره ای در شمال ایتالیا بر روی آب. این شهر یک رشته از ۱۱۸ جزیره است.
  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
چشم اندازی فوق العاده از کوه Cheam در منطقه (Cheam Range) نزدیک شهر چیلیوک واقع در کشور کانادا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 عکسی دیدنی از ریزش مواد مذاب کوه آتشفشان کیلاویا (Kilauea)، یک کوه آتشفشان سپری در حال حاضر فعال در جزایر هاوایی آمریکا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 طوفان برفیِ زیبا در شهر اکساندر نوسکی لاورا در روسیه در نزدیکی سن پترزبورگ.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 تصویری از محل تلاقی بیابان نامیب در آفریقای جنوبی با اقیانوس اطلس.
  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 پل زیبا و خیره کننده ی ماه در تایوان. توضیح: در ساعت هایی که هوا گرگ و میش است، انعکاس نور بر روی سطح آب، مناظر و کوه های اطراف را به داخل آب منعکس کرده و منظره بسیار زیبایی را شکل می دهد.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
نمایی زیبا از محل فیلمبرداری سریال گیم آو ترونز در شهر دوبروونیکِ کرواسی.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
نمایی از استخر سنگی در ساحل پارک ملی سلطنتی سیدنی.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
جزیره‌ی کوچک ویلا فرانکا دو کامپو سائو میگلز در دهانه‌ی یک آتشفشان زیرآبی واقع در پرتغال.   تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 یخچال های طبیعی و دیدنی در قطب جنوب. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100)  
 
عکس هوایی از یک منطقه صنعتی در ایالت ویرجینیا، آمریکا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
طبیعت زیبا و شگفت انگیز مکان سنگی و باستانی سیگیریا در ناحیه‌ی متاله در نزدیکی شهرک دامبولا در استان مرکزی سریلانکا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100) 
 
دریاچه تاسمان در هنگام غروب آفتاب در نیوزیلند.    تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (100)

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X