ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اهانت یک سیاستمدار آمریکایی به باراک‌اوباما

پس از اهانت کارل پالادینو، مشاور ارشد ترامپ در تبلیغات انتخابانی، به اوباما و همسرش، این بار نوبت مایک هاکابی، سیاستمدار جمهوریخواه آمریکایی بود که در اظهاراتی توهین‌آمیز رئیس جمهور فعلی آمریکا را نشانه بگیرد.


باشگاه خبرنگاران: پس از اهانت کارل پالادینو، مشاور ارشد ترامپ در تبلیغات انتخابانی، به اوباما و همسرش، این بار نوبت مایک هاکابی، سیاستمدار جمهوریخواه آمریکایی بود که در اظهاراتی توهین‌آمیز رئیس جمهور فعلی آمریکا را نشانه بگیرد.
هاکابی که از رأی آوردن قطعنامه ضد صهیونیستی سازمان ملل به‌شدت عصبانی بود در توییتر پیامی منتشر کرد و با الفاظی زشت به اوباما حمله کرد. وی در این پیام نوشت: "اوباما به اسرائیل ... نشان می دهد ولی به سمت ایران بوسه می‌فرستد. تنفر اوباما از اسرائیل که به دنبال ساخت اتاق خواب است بیشتر از ایران است که در حال ساخت بمب است".
اوباما

[ منبع این مطلب سایت فردانیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فردانیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X