ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روز پرماجرای مرد شماره یک/  رحمتی و تحمل 90دقیقه ای نیمکت سرد


به گزارش "ورزش‌سه"، برای دروازه بانی مثل مهدی رحمتی که به ندرت در طول یک فصل مسابقه ای را از دست می دهد این تصمیم منصوریان قطعا برخورنده و آزاردهنده بوده است اما حتی اگر مهدی رحمتی باشی چاره ای جز تمکین نیست.


آنچه که امروز از ابتدای بازی تا لحظات پایانی مسابقه و پس از آن رقم خورد هرگز از ذهن شماره یک استقلالی ها بیرون نخواهد رفت. او که شاهد درخشش هم تیمی جوانش بود در تمام بازی تلاش کرد که خود را با انرژی و عضوی از مجموعه استقلال نشان دهد و البته در این کار موفق بود. البته اینکه چه در دل رحمتی گذشته است را تنها خود او می داند. 


رحمتی در ابتدای بازی برای روحیه دادن به حسینی به زمین رفت و سپس در پایان نیمه اول نیز وی را در آغوش گرفت. او در نیمه دوم در لحظاتی از بازی برای گفت و گو و هم فکری با منصوریان نزد او آمد و جلسه ای سرپایی با وی برگزار کرد و در انتهای مسابقه هم با روحیه سمت حسینی آمد و به او خسته نباشید گفت. اینکه بازی امروز تا چه حد جایگاه رحمتی را با خطر مواجه کرده باشد و اینکه حسینی باز هم در دروازه استقلال بازی کند یا نه، سوالی است که پاسخش نزد سرمربی آبی هاست. 


فریم های برگزیده ما از 90 دقیقه ظاهرا آرام اما بسیار پرتلاطم رحمتی به قرار زیر است: 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


عکس ها: امیرحسین خیرخواه


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X