ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کیف انگلیسی ضدگلوله +تصاویر

لایه نفوذناپذیر مورد استفاده در این کیف توانایی مقاومت در برابر گلوله‌هایی با سرعت 1400 کیلومتر در ساعت را داراست و همچنین این کیف صاحب خود را حتی در برابر ترکش‌های حاصل از انفجار نیز محافت می‌کند.


خبرگزاری ایسنا: یک شرکت انگلیسی کیف ضدگلوله ارزان‌قیمتی تولید کرد که صاحب آن را در برابر انواع گلوله و ضربات چاقو ایمن می‌سازد.
به گزارش تلگراف، لایه نفوذناپذیر مورد استفاده در این کیف توانایی مقاومت در برابر گلوله‌هایی با سرعت 1400 کیلومتر در ساعت را داراست و همچنین این کیف صاحب خود را حتی در برابر ترکش‌های حاصل از انفجار نیز محافت می‌کند.
مدیر شرکت Terrapin Technology در مورد هدف از ساخت کیف ضد گلوله عنوان کرد: متاسفانه آمار درگیری‌های مسلحانه، حوادث تروریستی، زورگیری و سرقت از فروشگاه‌ها در آمریکا و اروپای غربی همچنان در حال افزایش است و بسیاری از مردم هنگام تردد در خیابان احساس امنیت نمی‌کنند.
وی معتقد است بهترین راه برای حفظ جان مسافران و رهگذران در خیابان‌ها علاوه بر افزایش حضور پلیس استفاده از تجهیزات ایمنی بیشتر مثل کیف ضد گلوله است.
کیف ضد گلوله این شرکت حتی در برابر نفوذ گلوله‌های اسلحه کلاشینکف نیز مقاومت می‌کند و کاربران می‌توانند در صورت وقوع نزاع خیابانی از آن به عنوان سپر دفاعی استفاده کنند.
مهمترین ویژگی کیف ضدگلوله داشتن ظاهر کاملا معمولی و وزن متعادل است، به‌طوری‌که حمل آن برای همه افراد امکان‌پذیر است.
قیمت نمونه ضدگلوله کوله‌پشتی 234 و کیف ضدگلوله لپ‌تاپ 500 پوند است. 

[ منبع این مطلب سایت فردانیوز، فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فردانیوز، فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X