ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقلال بدون رحمتی و صفر کلین شیت

استقلال بدون رحمتی و صفر کلین شیت

برابر سپاهان، رحمتی نیمکت نشین شد و این اتفاقی است که از ابتدای دوره دوم حضور او در استقلال به ندرت افتاده. از ابتدای لیگ یازدهم، رحمتی طی 3/5 فصلی که در استقلال حضور داشته تنها در یک بازی جام حذفی، یک بازی لیگ قهرمانان آسیا و 6 بازی لیگ برتر به دلیل محرومیت (2 بازی) یا مصدومیت (3 بازی) یا به صلاحدید سرمربی (3 بازی) دروازه بان آبی ها نبوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این 8 بازی، استقلال تنها یک بار موفق به ثبت کلین شیت شده است که آنهم برابر کاسپین قزوین در روز حضور حسینی بود. در 7 بازی دیگر، دروازه طالب لو و حسینی باز شده است. نکته دیگر اینکه استقلال در هیچکدام از این 8 بازی شکست نخورده و صاحب 3 برد و 5 مساوی شده است. سهم طالب لو یک برد و 4 مساوی و سهم حسینی هم 2 برد و یک مساوی است.

 

سیاه جامگان

وحید طالب لو به جای مهدی رحمتی درون دروازه استقلال قرار گرفت. تیم مظلومی بازی را 3 بر یک برد.

 

ملوان

بازهم وحید طالب لو دروازه بان استقلال بود ولی نتوانست کاری انجام بدهد تا تیمش برنده شود. استقلالی ها برتری 2 بر صفر را از دست دادند و با یک امتیاز به خانه برگشتند.

 

استقلال اهواز

این بار هم فرصت به وحید طالب لو رسید و او اجازه نداد تیمش مساوی را بدهد و باخت را بگیرد. واکنش فوق العاده او روی ضربه آزاد طالب ریکانی و بیرون کشیدن توپ از درون دروازه باعث شد استقلال در خانه یک امتیاز بگیرد.

 

استقلال خوزستان

مهدی رحمتی در آخرین بازی سال 1394 برابر پدیده با گرفتن اخطار از احمد صالحی، بازی مهم با استقلال خوزستان در اهواز را از دست داد تا طالب لو برای آخرین بار درون دروازه استقلال بایستد. این بهترین بازی طالب لو هم بود و او یک تنه برابر شوتهای از راه دور دقیق و محکم میزبان ایستاد ولی درنهایت یک بار مغلوب شد و استقلال با حداقل امتیاز به خانه برگشت.

 

نفت

مهدی رحمتی بابت اتفاقات بازی با تراکتورسازی در فصل قبل، محروم بود و حسین حسینی جوان فرصت پیدا کرد برابر نفت، سومین بازی رسمی اش برای استقلال را انجام بدهد. این بازی یک بر یک شد.

 

سپاهان

علیرضا منصوریان به دلایل فنی! رحمتی را نیمکت نشین کرد و حسینی را درون دروازه گذاشت. حسینی هم عملکرد خوبی داشت ولی این بازی هم یک بر یک شد.

 

کاسپین قزوین

اولین بازی استقلال در جام حذفی 3 سال قبل. قلعه نویی به رحمتی استراحت داد و حسینی بازی کرد تا استقلال با تک گل اولادی برنده شود.

 

الریان قطر

آخرین بازی مرحله گروهی استقلال که تاثیری برای آنها نداشت چون تیم قلعه نویی صعود نمی کرد. حسینی جانشین رحمتی شد و استقلال بازی را روی درخشش بوبکر کبه 3 بر یک برد.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X