ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رسیدگی ویژه برای رسیدگی به پرونده جنایت فهرج

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس کل دادگستری کرمان از رسیدگی ویژه دستگاه قضائی استان کرمان به پرونده حادثه تلخ روستای جهان آباد فهرج خبر داد و گفت: بازجویی و تحقیقات از قاتل در کرمان آغاز شده است.
به گزارش انتخاب، رئیس کل دادگستری استان کرمان ضمن نظارت بر نحوه تحقیقات از متهم اعلام کرد: با توجه به نوع و اهمیت بزه ارتکابی توسط متهم رسیدگی به پرونده مذکور به صورت ویژه و خارج از نوبت درشعبه ویژه تا احقاق حق صاحبان حق با سرعت و دقت در حال انجام است.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان گفت: از بدو ارتکاب قتل فجیع توسط متهم ،دستگیری قاتل در دستور کار ویژه دادگستری استان قرار گرفت ودر نهایت با تلاش های مامورین پلیس آگاهی استان کرمان قاتل در استان سیستان وبلوچستان شناسایی وپس از درگیری با نیروهای انتظامی دستگیر شد.
وی گفت: قاتل پس از درگیری با مامورین زخمی شد، در این عملیات یکی از مامورین ناجا نیز مجروح شده است. پس از این درگیری، متهم جهت درمان به استان کرمان منتقل و پس از مداوا وترخیص از بیمارستان کار بازجویی وی به صورت ویژه آغاز و تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد. منبع:میزان

[ منبع این مطلب سایت انتخاب، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت انتخاب، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X