ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باب بردلی بعد از تنها 85 روز از سوانزی اخراج شد


باب-بردلی-بعد-از-تنها-85-روز-از-سوانزی-اخراج-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - بردلی تنها 11 بازی روی نیمکت سوانزی در لیگ برتر نشست.


به گزارش وبسایت نود، باب بردلی آمریکایی از هدایت سوانزی کنار گذاشته شد. تنها باشگاه ولزی لیگ برتر با انتشار بیانیه ای رسماً جدایی بردلی را تایید کرد. او دومین سرمربی این فصل سوانزی است که اخراج می شود.


گویدولین در ماه اکتبر از هدایت سوانزی کنار گذاشته شد و نیمکت این تیم به بردلی واگذار شد، اما این سرمربی آمریکایی فقط 85 روز در سوانزی دوام آورد. بردلی در 11 بازی لیگ برتری در سوانزی، فقط هشت امتیاز کسب کرد: دو برد، دو مساوی و هفت باخت.


پیش تر، سوانزی به بردلی اطمینان داده بود که در ژانویه فرصت خواهد داشت تا تیمش را با بازیکنان جدید تقویت کند، اما شکست غیرمنتظره و سنگین در مقابل وستهم در روز دوشنبه، و اعتراض پرشمار هواداران، در نهایت باعث شد سران این تیم ولزی، تصمیم به قطع همکاری با بردلی بگیرند.


فعلاً آلن کرتیس و پل ویلیامز هدایت سوانزی را برعهده خواهند گرفت.


2021

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X