مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ شماره هفت آبی‌پوشان به «بختیار» رسید + عکس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال، کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال، شماره پیراهن بازیکنان دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس برای لیگ برتر شانزدهم را اعلام کرد.
سازمان لیگ در ادامه تأکید کرد: با وجود اینکه 15 شهریور مهلت قانونی نقل‌وانتقالات لیگ برتر به پایان می‌رسد، بهتر است باشگاه‌های لیگ برتری هرچه سریع‌تر جهت ثبت قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی خود اقدام کنند. تاکنون فقط هفت باشگاه لیگ برتری برای ثبت قراردادهای بازیکنان‌شان اقدام کرده‌‌اند که فقط دو باشگاه استقلال خوزستان و پیکان قراردادهای بازیکنان خود را به‌طور کامل ثبت کرده‌اند.
به گزارش میزان، در فهرست اعلامی شماره پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس، شماره هفت استقلال که سال‌ها در اختیار فرهاد مجیدی، کاپیتان پیشین این تیم بود، به بختیار رحمانی رسیده است.
مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ شماره هفت آبی‌پوشان به «بختیار» رسید + عکسمشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ شماره هفت آبی‌پوشان به «بختیار» رسید + عکس
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ شماره هفت آبی‌پوشان به «بختیار» رسید + عکس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X