ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دستگاه قضایی علت تعلل بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان را بررسی کند/ وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند/ گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود دارد

حسن نژاد با اشاره به مسئولیت سنگین هیات مدیره و مدیران عامل بانک ها برای حراست از سرمایه های مردم و سهامداران تاکید کرد: وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند و با کوتاهی از مسئولیت هایشان باعث تاراج سرمایه های مردم شوند. دستگاه قضایی علت تعلل بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان را بررسی کند/ وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند/ گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود داردسخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بنا بر اعلام دادستان محترم تهران، بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان این بانک تعلل داشته و نهایتا با اعتراض دادستانی حاضر به شکایت شده اند و بدون شک از کنار این مسئله به سادگی نمی توان گذشت و امیدواریم دستگاه قضایی به این مسئله نیز رسیدگی نماید.

حسن نژاد با اشاره به مسئولیت سنگین هیات مدیره و مدیران عامل بانک ها برای حراست از سرمایه های مردم و سهامداران تاکید کرد: وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند و با کوتاهی از مسئولیت هایشان باعث تاراج سرمایه های مردم شوند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید مشخص شود بدهکاران کلان بانک سرمایه چه کسانی هستند؟ و با توجه به معوقات سنگین آنها بانک تاکنون چه برخوردی حقوقی را با آنها داشته است؟ و البته گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود دارد که قطعا این موضوع نیز در هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان پیگیری خواهد شد.منبع: ناطقان

[ منبع این مطلب سایت سایت خبر داغ، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبر داغ، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X