دستگاه قضایی علت تعلل بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان را بررسی کند/ وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند/ گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود دارد

حسن نژاد با اشاره به مسئولیت سنگین هیات مدیره و مدیران عامل بانک ها برای حراست از سرمایه های مردم و سهامداران تاکید کرد: وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند و با کوتاهی از مسئولیت هایشان باعث تاراج سرمایه های مردم شوند. دستگاه قضایی علت تعلل بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان را بررسی کند/ وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند/ گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود داردسخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بنا بر اعلام دادستان محترم تهران، بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان این بانک تعلل داشته و نهایتا با اعتراض دادستانی حاضر به شکایت شده اند و بدون شک از کنار این مسئله به سادگی نمی توان گذشت و امیدواریم دستگاه قضایی به این مسئله نیز رسیدگی نماید.

حسن نژاد با اشاره به مسئولیت سنگین هیات مدیره و مدیران عامل بانک ها برای حراست از سرمایه های مردم و سهامداران تاکید کرد: وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند و با کوتاهی از مسئولیت هایشان باعث تاراج سرمایه های مردم شوند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید مشخص شود بدهکاران کلان بانک سرمایه چه کسانی هستند؟ و با توجه به معوقات سنگین آنها بانک تاکنون چه برخوردی حقوقی را با آنها داشته است؟ و البته گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود دارد که قطعا این موضوع نیز در هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان پیگیری خواهد شد.منبع: ناطقان

[ منبع این مطلب سایت سایت خبر داغ، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگاه قضایی علت تعلل بانک سرمایه در شکایت از بدهکاران کلان را بررسی کند/ وای به روزی که مدیران بانک ها رفیق دزد و شریک غافله شوند/ گزارش هایی پیرامون انتصابات فامیلی در بانک سرمایه وجود دارد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبر داغ، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X