ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صدور احکام کمیته انضباطی درباره تیم های فوتبال فولاد خوزستان وصنعت نفت آبادان

اهواز - ایرنا - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه احکام انضباطی خود را درباره تیم های لیگ برتری فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان صادر کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد:تماشاگران تیم فولاد خوزستان در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه انجام دادند. برهمین اساس این تیم به پرداخت 70 میلیون ریال با توجه به سابقه در هفته دهم لیگ محکوم شد.
غلامحسین امینی فر سرپرست تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل اعتراض مکرر به داور و بی احترامی به وی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
همچنین تیم فولاد خوزستان به دلیل سردادن شعارهای تحریک آمیز توسط تماشاگرانش باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به باشگاه در این تذکر داده شد و در صورت تکرار جرایم سنگین تری برای این تیم در نظر گرفته می شود.
تیم صنعت نفت آبادان نیز به خاطر فحاشی تماشاگران به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با توجه به رضایت باشگاه سایپای البرز، فعالیت رضا نوروزی بلامانع است.کلیه آرای فوق به جز آرایی که قابلیت تجدیدنظرخواهی دارد، قطعی است.
7152/6037
دریافت کننده: محمد رضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X