ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ردنپ به دنبال حضور در سوانزی و جذب تری و لمپارد


ردنپ-به-دنبال-حضور-در-سوانزی-و-جذب-تری-و-لمپارد

وبسایت رسمی برنامه نود - ردنپ برای نیمکت سوانزی نقشه کشیده است.


به گزارش وبسایت نود، بردلی روز گذشته از هدایت سوانزی کنار گذاشته شد و در حالی که اکثر رسانه های بریتانیا، سه مربی را نامزد اصلی هدایت سوانزی می دانند، اما ردنپ امیدوار است نیمکت سوانزی را به دست اورد. گزینه های اصلی سوانزی، گیگز، راوت و کلمن هستند.


با این وجود، تلگراف در گزارشی مدعی شده است، هری ردنپ تمایل دارد تا به دنیای مربیگری بازگردد و از هدایت سوانزی استقبال می کند. این در حالی است که گفته می شود ردنپ حتی برای حضور در سوانزی، برنامه ریزی هم کرده است. او می خواهد برای جذب تری وارد عمل شود تا اوضاع نابسامان خط دفاع سوانزی را بهبود بخشد. تری تا پایان فصل با چلسی قرارداد دارد و در سیستم سه دفاعه کونته، فرصت بازی پیدا نمی کند، بعید به نظر می رسد در صورتی که تری بخواهد این تیم را ترک کند، سران این تیم با رفتن او به سوانزی، مخالفت کنند.


در عین حال، تلگراف نوشته است؛ ردنپ تمایل دارد تا در صورت حضور در سوانزی، لمپارد را در ژانویه به سوانزی بیاورد. ردنپ، دایی لمپارد است و بعید به نظر می رسد که فرانک لمپارد از این پیشنهاد استقبال نکند. لمپارد بازیکن آزاد است و اخیراً اعلام کرده بود که می خواهد هنوز هم به بازیگری در دنیای فوتبال ادامه دهد.


2021

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ردنپ به دنبال حضور در سوانزی و جذب تری و لمپارد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X