ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فدراسیون قطر الشحانیه را نقره داغ کرد/ محرومیت سنگین انضباطی برای رفقای پولادی


به گزارش "ورزش سه"، روزنامه استاد الدوحه در تشریح حکم محرومیت دو بازیکن الشحانیه نوشت:«طاهر زکریا و عمار الدوساری دو بازیکن الشحانیه که در بازی با السیلیه در دقایق پایانی درگیری های ناپسندی با مهاجم برزیلی حریف داشتند با محرومیتی 5 تا 7 جلسه ای از همراهی تیم شان مواجه شدند تا ایگور استیماچ سرمربی کروات و جدید باشگاه در بدو ورود با شوک بزرگی روبرو شود».


در واکنش به این خبر رئیس باشگاه الشحانیه با انتقاد از حکم صادره مدعی شد فرجام خواهی خود را به کمیته انضباطی ارسال خواهد کرد. الشمری در همین ارتباط به روزنامه الوطن گفت:« این بدترین خبری بود که می شد شنید چون حکم صادره هم منصفانه نیست هم در بدترین زمان ممکن اعلام شد. ما رقابت های مهمی در نیم فصل دوم پیش رو داریم که از دست دادن این دو بازیکن می تواند به ما ضربه بزند از همین رو در تلاش هستیم تا حکم را به پایان فصل موکول کنیم».


ایگور استیماچ مربی کروات سابق سپاهان دیروز بعد از بازدید از امکانات باشگاه الشحانیه با قراردادی مشروط و یک و نیم ساله هدایت یاران مهرداد پولادی را برعهده گرفت تا سومین مربی این باشگاه در نیم فصل نخست لیگ ستارگان قطر محسوب شود. او در اولین محک باید روز سوم ژانویه (13 دی) تیمش را به مصاف الریان مدافع عنوان قهرمانی ببرد آن هم در غیاب پولادی مصدوم.


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X