ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غیر رسمی؛ کلمنت سرمربی سوانزی شد؛ آنچلوتی به دنبال دستیار جدید


غیر-رسمی؛-کلمنت-سرمربی-سوانزی-شد؛-آنچلوتی-به-دنبال-دستیار-جدید

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می رسد کارلو آنچلوتی دیگر پل کلمنت را در کنار خود نخواهد دید.


به گزارش وبسایت نود، پس از برکناری باب بردلی از سمت سرمربی گری سوانزی رسانه های انگلیس از پل کلمنت دستیار انگلیسی آنچلوتی به عنوان یکی از گزینه های اصلی باشگاه ولزی یاد کردند و اکنون طبق گزارش ها دو طرف به توافقات اولیه دست یافته اند.


اسکای روز شنبه از پل کلمنت 44 ساله به عنوان سرمربی آتی سوانزی سیتی نام برد و به نظر می رسد با توجه به این شرایط به زودی شاهد او روی نیمکت تیم قعر نشین لیگ برتر باشیم. کلمنت بعد از بردلی و گیدولین سومین سرمربی این فصل سوانزی خواهد بود.


در همین حال تلگراف هم از توافق نهایی کلمنت خبر می دهد و مدعی شده روز سه شنبه در بازی مقابل کریستال پالاس کلمنت برای اولین بار روی نیمکت سوانزی خواهد نشست. با جدایی کلمنت از کادر فنی بایرن مونیخ و با توجه به این که دستیار اول آنچلوتی بود به نظر می رسد سرمربی ایتالیایی از همون اکنون باید به دنبال پیدا کردن جایگزین برای کلمنت باشد.


 


7899

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «غیر رسمی؛ کلمنت سرمربی سوانزی شد؛ آنچلوتی به دنبال دستیار جدید» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X