ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کیفیت ساعتی هوای صبح امروز، در حد تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی نیست/ همچنان در حال پایش ساعتی هوای تهران هستیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: به لحاظ پایش ساعتی میانگین کیفیت هوای 8 صبح امروز(یکشنبه) پایتخت، 141 است که ضرورتی برای تشکیل جلسه کمیته اضطرار وجود ندارد.

لزومی برای تشکیل جلسه کمیته اضطرار نداریم / همچنان در حال پایش ساعتی هوای تهران هستیممهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اظهار داشت: به لحاظ پایش ساعتی میانگین کیفیت هوای 8 صبح امروز(یکشنبه) پایتخت، 141 است که ضرورتی برای تشکیل جلسه کمیته اضطرار وجود ندارد.

وی ادامه داد: میانگین کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران که به 8 صبح امروز ختم می‌شود، 153 بوده و این میزان مربوط به هوای روز قبل منتهی به 8 صبح امروز است.

بیان داشت: دیروز ساعت 8 صبح میانگین کیفیت هوا 143 بوده که در مقایسه با هوای 8 صبح امروز که میزان 141 را به خود اختصاص داده، ما روند کاهشی را مشاهده می‌کنیم.

در پایان گفت: ما همچنان در حال رصد میانگین هوای ساعتی هوای امروز هستیم، اگر کیفیت هوای ساعتی به 150 برسد و یا از این میزان عبور کند، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران را تشکیل خواهیم داد، در غیر این صورت مصوبات جلسه کمیته اضطرار که روز پنجشنبه 9 دی برگزار شد، همچنان باقی است.

انتهای پیام /

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X